Lato

 

 

Gospodarstwo  SALAMANDRA  położone jest w pięknym zakątku Magurskiego Parku Narodowego, całkowicie otoczone przez lasy, ze strumykiem  tuż przy domu oraz przepływającą nieopodal rzeczką Hucianką.

Dysponujemy dwoma pokojami położonymi na piętrze, 2 i 4 osobowymi z własną łazienką, do dyspozycji gości pokój dzienny z telewizorem, kącikiem dla dzieci i chłodziarką.

Proponujemy różne formy wypoczynku aktywnego: wycieczki rowerowe (rowery do dyspozycji gości), piesze, jazda konna (w sąsiedniej wsi stadnina koni), wędkowanie (stawy rybne - pstrągarnia).  Dla dzieci - plac zabaw w przydomowym ogrodzie oraz kontakt ze zwierzętami domowymi i gospodarskimi (psy, kozy, króliki, kury, koty).

Zapewniamy smaczną i zdrową kuchnię opartą w części na własnych przetworach z mleka koziego i krowiego, świeże warzywa pochodzące z przydomowego ogrodu. Polecamy szczególnie spożywanie posiłków na świeżym powietrzu.

 Serdecznie zapraszamy

 Cennik:

Cena za dobę od osoby 45 zł (od września do lipca 35 zł  zniżka nie obowiązuje w święta,weekend majowy i Boże Ciało ) dzieci do 5 lat - 50% zniżki

 kontakt  Agnieszka Pawelska      agnieszkapawelska@interia.pl