Salamandra

 

Gospodarstwo SALAMANDRA 

 

Jest to idealne miejsce dla miłośników, położone jest w miejscu całkowicie otoczonym wzgórzami porośniętymi lasami. Miejsce to zachwyci każdego, kto szuka wytchnienia, potrzebuje ciszy i spokoju, ucieka od zgiełku miasta. Wyjątkowo urocza, ciekawa i tajemnicza fauna i flora zapewni doznania estetyczne najbardziej wysublimowanym gustom. Oczywiście dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, również stworzono warunki. Wycieczki  rowerowe, na specjalnie wyznaczonych szlakach, umożliwiają utrzymywanie dobrej kondycji przez cały urlop. W pobliżu znajduje się stadnina koni, dzięki czemu można zaplanować w czasie wypoczynku również jazdę konną. Smakosze ryb mają zapewnione wędkowanie w pobliskiej rzece.  

 

 

 

Liczne zwierzęta żyjące w otoczeniu gospodarstwa sprawią, że najmłodsi goście będą mieć niewątpliwą przyjemność poznać i zaprzyjaźnić się z nimi. Psy, kozy, króliki i koty wyróżniają się łagodnością i kontakty z nimi są bezpieczne. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw, korzystać z trampoliny, razem z opiekunami  rozpalać ognisko czy grillować.

Do Państwa dyspozycji są 2 sypialnie plus pokój dzienny w którym znajduje się aneks kuchenny, TV i kącik zabaw dla dzieci.

Na terenie również maja Państwo do dyspozycji parking,grill, ognisko, plac zabaw dla dzieci, trampolinę i basen dla dzieci.

Gospodarstwo zapewnia ekologiczne posiłki oparte na własnym mięsie, nabiale i warzywach. Goście mają do dyspozycji kuchnię z możliwością przygotowywania samodzielnych posiłków.  

 

 

 

CENNIK SLAMANDRA

60 zł za dobę za jedną osobę wraz ze śniadaniem
Obiadokolacja - 35  zł
Dania wegańskie i wegetariańskie na zamówienie